Nabídka

Jeřáby

LINDEN COMANSA 11 LC 132 6t
LINDEN COMANSA 11 LC 160 8t
LINDEN COMANSA 21 LC 170 12t
LINDEN COMANSA 5 LC 4510 5t
LINDEN COMANSA 5 LC 5010 5t
WILBERT WT 150 e.tronic
WOLFF 43
WOLFF 5020.6 clear
WOLFF 5520
WOLFF 71 SL
WOLFF 91 SL
WOLFF 92 SL
WOLFF 192 SL

Pronájem jeřábů

Nabízíme komplexní služby v pronájmu jeřábů. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni doporučit optimální řešení pro každou stavbu. Se zákazníky spolupracujeme od prvotního záměru tak, aby se dosáhlo efektivního využití jeřábové techniky. Dokážeme předvídat obvyklé problémy a promptně řešit i ty neobvyklé. Používáme ověřené a spolehlivé stroje, disponujeme rozsáhlým týmem zkušených pracovníků. Snažíme se o férové ceny a jednání. Jeřáby pronajímáme zásadně s vlastní posádkou. Jsme schopni zajistit jeřáb jakýchkoliv parametrů díky přímé spolupráci s výrobci.

Servis jeřábů

S rozsáhlým týmem zkušených techniků a montérů nabízíme a zajišťujeme údržbu a servis jeřábů ve vlastnictví stavebních firem. Zajišťujeme také montáže, demontáže a provoz jeřábů našich partnerů.

Prodej jeřábů

V České republice zastupujeme přední výrobce věžových jeřábů - španělskou společnost Comansa a německou společnost Wilbert. Díky přehledu v nabídce jeřábů jsme vám schopni doporučit jeřáb, který se ideálně uplatní pro vaše záměry.

Modely jeřábů

Pro ty z vás, kteří by chtěli mít věžový jeřáb i ve svém pokoji či kanceláři, nabízíme modely jeřábů výrobců Comansa, Wolff a Wilbert.